CENÍK A REZERVACE

Informace o zpracování osobních údajů

Uděluji tímto společnosti Multicom Trade s.r.o. (provozovateli webu www.kemp.cz), Kraskov 129, 538 05 Seč, IČ: 261 60 811, souhlas se zpracováním mých osobních údajů, který je v souladu s nařízením GDPR (Nařízení Evropského Parlamentu a Rady EU č. 2016/679; obecné nařízení o ochraně osobních údajů), ze dne 27. dubna 2016, platným od 25.5.2018.

Osobními údaji, které budou zpracovány jsou: jméno a příjmení, emailová adresa, adresa datového spojení (IP adresa), jméno a příjmení, telefonický kontakt, adresa.

Poskytovatel údajů prohlašuje, že uvedené osobní údaje jsou přesné, pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně.

Poskytnutý souhlas můžete udělit pouze elektronicky prostřednictvím tohoto formuláře a lze jej kdykoli odvolat (elektronickou nebo písemnou formou).

Multicom Trade s.r.o. provozovatel webu www.kemp.czZAVŘÍT

Poloha a historie kempu

Kraskov je malá obec, která se nachází asi 3 kilometry na severozápad od města Seč v okrese Chrudim. Chráněná krajinná oblast Železné hory ukrývá nespočet zajímavých míst a nabízí různě náročné či dlouhé výlety.

První zmínky o Kraskovu v kronikách sahají až do roku 1499, kdy oblast patřila pánům z Vildštejna. Později získalo vesnici i okolní pozemky Lichnické panství a vše pak připadlo čáslavskému kraji.

Samostatnou obcí byl Kraskov do roku 1974 a v současné době je pod správou města Třemošnice. Nejznámější varianta původu názvu Kraskov je ta, že vznikl ze slov: krásný kov. Ve zlatém potoce, který se nachází ve vesnici, se totiž krásný kov vyskytoval - a to zlato.

Poloha a historie kempuPoloha a historie kempuPoloha a historie kempuPoloha a historie kempuPoloha a historie kempu

Obec je obklopena malebnými lesy a u západního okraje Kraskova se rozkládají dva rybníky a to Dolní a Horní Peklo. Oba zmíněné rybníky jsou zásobovány hlavně zlatým a Počáteckým potokem a několika dalšími menšími přítoky. Rybníky a jejich okolí nabízí bohaté množství pro aktivní způsob trávení volného času a dovolených. V letních měsících jsou pak opravdovým rybářským rájem...

Kraskov KEMP - video červenec 2022

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.
NastaveníPovolit všeZamítnout