CENÍK A REZERVACE

Informace o zpracování osobních údajů

Uděluji tímto společnosti Multicom Trade s.r.o. (provozovateli webu www.kemp.cz), Kraskov 129, 538 05 Seč, IČ: 261 60 811, souhlas se zpracováním mých osobních údajů, který je v souladu s nařízením GDPR (Nařízení Evropského Parlamentu a Rady EU č. 2016/679; obecné nařízení o ochraně osobních údajů), ze dne 27. dubna 2016, platným od 25.5.2018.

Osobními údaji, které budou zpracovány jsou: jméno a příjmení, emailová adresa, adresa datového spojení (IP adresa), jméno a příjmení, telefonický kontakt, adresa.

Poskytovatel údajů prohlašuje, že uvedené osobní údaje jsou přesné, pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně.

Poskytnutý souhlas můžete udělit pouze elektronicky prostřednictvím tohoto formuláře a lze jej kdykoli odvolat (elektronickou nebo písemnou formou).

Multicom Trade s.r.o. provozovatel webu www.kemp.czZAVŘÍT

Zábava a krásy okolí

Rekreační zařízení nabízí dovolenou v oblasti s nádhernou přírodou uprostřed lesů přímo u rybníka. Ve vesnici je celoročně otevřena prodejna smíšeného zboží, kde zakoupíte čerstvé pečivo atd., v blízkosti je otevřena restaurace.

Kemp je vhodný pro rodinnou dovolenou, seniory, pejskaře, rybáře.

Není zde nouze o velké rybářské úlovky. Povolenku lze zakoupit v blízkosti kempu. V kempu najdete občerstvení s vnitřním i venkovním posezením, kde i malé návštěvníky čeká spousta zábavy. Pořádáme zde víkendové akce, kde si můžete zatancovat a posedět u živé hudby.

Zábava a krásy okolíZábava a krásy okolíZábava a krásy okolíZábava a krásy okolíZábava a krásy okolí

Několikrát za sezónu pořádáme nohejbalové turnaje. Máme zde nově zrekonstruované hřiště na míčové hry, dětský kolotoč s houpačkou a pískovištěm, udržovaný trávník v celém kempu, připojení Wi-Fi , pitnou vodu a příjemné koupání přímo v kempu.

Po dohodě pořádáme také různé akce a oslavy.

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.
NastaveníPovolit všeZamítnout