+420 776 689 328

Autokemp Kraskov
Autokemp Kraskov
Autokemp Kraskov
Autokemp Kraskov

Používání stránek


Copyright a právní podmínky používání stránek

Použití dokumentů
Souhlas s používáním jakýchkoliv textových informací, případně kompletních dokumentů (tiskové zprávy a další textové informace) z tohoto virtuálního www serveru (dále označovaný jen jako "server, web, www stránky") uděluje Autokemp Kraskov pouze za předpokladu, že:

  • na veškerých použitých kopiích bude uvedeno níže uvedené prohlášení o ochraně autorských práv a o tomto souhlase
  • dokumenty z tohoto webu budou použity pouze pro informační a nekomerční účely, dokumenty lze použít případně pro osobní účely
  • dokumenty nebudou kopírovány ani umístěny na žádný jiný server nebo počítač připojený do sítě Internet nebo do firemní počítačové sítě
  • dokumenty z tohoto webu nebudou převedeny na jiná volně šiřitelná media a nebudou zveřejněny v žádných jiných "klasických" médiích
  • v dokumentech nebudou provedeny žádné změny a úpravy
  • použití informací a dokumentů za jakýmkoliv neoprávněným účelem je ze zákona výslovně zakázáno, takové jednání může mít za následek závažné občanskoprávní a trestněprávní postihy, pachatelé budou stíháni v maximálním možném rozsahu

Výše uvedené dokumenty a podmínky nezahrnují grafický design nebo rozvržení těchto webových stránek. Prvky této webové prezentace jsou chráněny autorským zákonem a nesmí být kopírovány nebo napodobovány jako celek ani jako části. Žádné logotypy, grafické a zvukové soubory ani obrazové prvky z této www prezentace nesmí být kopírovány bez výslovného souhlasu společnosti Autokemp Kraskov.

Rozsah odpovědnosti
Přestože je základní snahou společnosti Autokemp Kraskov zveřejňovat na těchto webových stránkách vždy přesné a aktuální informace, neposkytuje Autokemp Kraskov žádné záruky týkající se jejich aktuálnosti. Autokemp Kraskov nenese žádnou odpovědnost vůči klientovi či návštěvníkovi stránek za jakékoliv překlepy, gramatické chyby nebo jiná opomenutí v obsahu této stránky.

Omezení odpovědnosti
Autokemp Kraskov a/nebo její jednotliví dodavatelé nezaručují vhodnost informací obsažených na těchto www stránkách a v dokumentech či souvisejících grafických zobrazeních a/anebo softwaru publikovaném na webu na jakýkoliv účel. Všechny takové dokumenty a související grafické zobrazení jsou poskytovány jak stojí a leží bez jakékoliv záruky a mohou být bez upozornění změněny. Jakékoliv riziko spojené s jejich používáním nese příjemce. V žádném případě Autokemp Kraskov a/nebo jeho jednotliví dodavatelé nejsou odpovědni za škody ani za jejich náhrady a to ani v případě, že Autokemp Kraskov byl informovaný o možnosti jejich vzniku.

Software
Jakýkoliv software, který je k dispozici ke stažení z webu je autorským dílem společnosti Autokemp Kraskov a/nebo jejích dodavatelů. Použití softwaru se řídí podmínkami licenční smlouvy pro koncové uživatele, pokud taková existuje, která je připojená k softwaru nebo je jeho součástí (dále označovaná jen jako "Licenční smlouva"). Koncový uživatel nebude moci nainstalovat software, ke kterému je připojena Licenční smlouva nebo je jeho součástí, bez toho, aby nejprve souhlasil s jejími smluvními podmínkami.

Ochranné známky
Autokemp Kraskov a/nebo zde uvedené názvy produktů a společností mohou být nebo jsou ochrannými známkami a/nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Odkazy na stránky třetích stran
Společnost Autokemp Kraskov přiměřeně prohlíží odkazované stránky, v žádném rozsahu ale neodpovídá za obsah těchto stránek třetích subjektů nebo jakéhokoliv odkazu uvedeného na takových stránkách. Společnost Autokemp Kraskov vám umožňuje propojení se stránkami třetích subjektů pouze pro vaše pohodlí. Zařazení takového odkazu neznamená souhlas společnosti Autokemp Kraskov s obsahem této stránky.

Propagační a časově omezené akce
Všechny časově omezené akce jsou podmíněné naší aktuální poptávkou či nabídkou. Autokemp Kraskov si vyhrazuje právo jakékoliv změny, úpravy nebo zrušení takových akcí kdykoliv a bez předchozího upozornění.

Zpracoval: provozovatel Autokemp Kraskov

Rychlý kontakt


AUTOKEMP KRASKOV
email: kraskov@kemp.cz
telefon: +420 776 689 328
 

Aktuality


25.01.2023 - Ubytování Kraskov 2023

 

Přijímáme rezervace na léto. 

Cena chaty od 1.1.2023 je 1550 Kč/noc. Obytný vůz  750Kč/noc. 

Nově v ceníku od 1.1.2023 poplatek za psa(kočku) v chatě  70Kč/noc. 

Info na telefonu 776 689 328.


01.10.2022 - Kraskov KEMP - video červenec 2022

https://m.youtube.com/watch?v=NTaY4VSpkNc

zde odkaz 


16.01.2020 - Pohádková dovolená za málo peněz

Jak rekreanti hodnotí ubytování v našem kempu???

Nenechte si ujít a nahlédněte do odstavce  O kempu - Zábavy a krásy okolí.

Zde najdete reportáž jak rekreanti hodnotí naše služby v AK Kraskov.

 


15.01.2020 - WI-FI Konibar 2020

Od 1.6. 2017 poskytujeme volnou Wi-Fi pouze pro ubytované v kempu. Děkujeme za pochopení. Informace na telefonu 776 689 328 .

KRASKOV KONIBAR

(C) 2013-18 Autokemp Kraskov
Všechna práva vyhrazena

Programování, webdesign a webhosting MagicHouse s.r.o